Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
12000 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ εκατομμύριο Watt 20mm πιάτα ISO9001 χάλυβα εγκεκριμένα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 2000w 3000w IPG για τη δεξαμενή αργιλίου μετάλλων SS
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG/MAX |
| Βάρος: | 240KG |
Φορητός εξοπλισμός οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών Purple Horn 1500W φορητός για το μέταλλο
| Πρότυπο: | Μιλ.-wf-BP-IW200 |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ipg |
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων Purple Horn 1000w Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πλατφόρμα εργασίας
| Διαστάσεις: | 1600mm×1400mm×2000mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανής: | 280kg |
| Ισχύς λέιζερ: | 1000w |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ CNC Purple Horn 2kw για ανοξείδωτο χάλυβα
| Διαστάσεις: | 1600*1400*2000 χλστ |
|---|---|
| Βάρος μηχανής: | 280kg |
| Ισχύς λέιζερ: | 2000W |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Purple Horn, συγκολλώντας οξυγονοκολλητής ανοξείδωτου μετάλλων
| Διαστάσεις: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 380 κιλά |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
Αυτοματοποιημένη Purple Horn CNC μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οπτικής ίνας για το ανοξείδωτο
| Διαστάσεις: | 1600×1400mm×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 680 κιλά |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Purple Horn για το μέταλλο ανοξείδωτου
| πάχος συγκόλλησης: | 03.3MM |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | συνεχής |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ εξοπλισμού Purple Horn για το αργίλιο ανοξείδωτου
| πάχος συγκόλλησης: | 03.3MM |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm, 1070nm |
| Τεχνικός: | Συνεχής/ΣΦΥΓΜΟΣ |
1500W φορητός φορητός χειρωνακτικός εξοπλισμός Purple Horn μηχανών συγκόλλησης λέιζερ
| Πάχος συγκόλλησης: | 0-4 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | ΣΦΥΓΜΟΣ συνεχών κυμάτων |

