Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Έλεγχος 6800mm Cypcut τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ για το αργίλιο
| Λογισμικό ελέγχου: | Cypcut |
|---|---|
| Υλικό μετάλλων: | Χάλυβας, σίδηρος, κράμα, αργίλιο |
| Τύπος σωλήνων: | Στρογγυλός σωλήνας, τετραγωνικός σωλήνας, ορθογώνιος σωλήνας, ειδικός-διαμορφωμένος σωλήνας |
Ανθεκτικό Remover σκουριάς λέιζερ 1064nm φορητό, καθαρίζοντας λέιζερ σκουριάς 1000W
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 7500W |
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
Ανθεκτικό παλόμενο λέιζερ ινών 30 Watt που χαρακτηρίζει το σύστημα 7000mm/Second
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Δύναμη παραγωγής: | Παλόμενο 30W |
20000W ΑΝΩΤΑΤΗ τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών με τον περιστροφικό άξονα
| Όνομα προϊόντων: | 6020D κόπτης λέιζερ σωλήνων |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | IPG, RECI, MAX |
| Cnc ή όχι: | CNC |

