Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Καθαρίζοντας πλάτη μηχανών λέιζερ ινών σφυγμού αφαίρεσης χρωμάτων - πακέτο JPT
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
|---|---|
| Εστιακό μήκος: | 210mm |
| Φορητό επικεφαλής βάρος λέιζερ: | 1.5Kg 3Kg |
Purple Horn καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ υδρόψυξης 500W για το εμπορευματοκιβώτιο
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ CW PW Purple Horn για το ανοξείδωτο βιομηχανίας
| πάχος συγκόλλησης: | 0-5mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1074 Nm |
| Τεχνικός: | CW |
Μηχανή Derusting λέιζερ Purple Horn 500Watt για τον καθαρισμό σιδηροδρόμων
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Ρύπανσης ο ελεύθερος Purple Horn 0.8Mpa φορητός Μαύρος μηχανών λέιζερ καθαρίζοντας
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
| Τύπος λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ Purple Horn 200W, φορητό Remover σκουριάς λέιζερ
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-200l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 200W IPG για την αφαίρεση χρωμάτων και σκουριάς
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-200l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | ipg πηγή λέιζερ ινών |
500W IPG καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών φορητή για την αφαίρεση
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
200W φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-200l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Noncontact 60mm καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 200W φορητή, πυροβόλο όπλο λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Δροσίζοντας νερό: | Εξιοντισμένο νερό |

