Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών Purple Horn 3000W AC220V για το μέταλλο
| Όνομα: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη συγκόλλησης: | 500W、 800W、 1000W、 2000W、 3000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070NM |
1070nm φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μήκους κύματος 0.55mm πάχος
| όνομα: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Βάρος: | 240KG |
| Μήκος κύματος: | 1070NM |
1070nm IPG/ΑΝΏΤΑΤΗ μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για το χαλκό αργιλίου μετάλλων
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1070nm |
| Διάσταση: | 1050*670mm*1200mm |
Αυτόματο λέιζερ σωλήνων σίτισης τέμνουσα μηχανή για το αργίλιο ανοξείδωτου μετάλλων
| Πηγή λέιζερ: | 1500W |
|---|---|
| Εργαλείο και ράφι: | APEX/YYC |
| Τέμνον κεφάλι: | OSPRI |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών πλατφορμών για τους φούρνους κρεμαστρών ενδυμάτων ανελκυστήρων σκαλοπατιών γραφείου
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280kg |
| Δύναμη λέιζερ: | 200W σε 3000W |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ λέιζερ ηρώων τεσσάρων άξονα 220V/380V
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280kg |
| απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων SS 1000w 1500w 2000w Purple Horn 3mm
| Πάχος συγκόλλησης: | 0-5 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm~1074nm |
| Τεχνικός: | Συνεχές κύμα/pw |
220V / ρομποτική αυτοματοποιημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 380V Purple Horn 4.6KW
| Διαστάσεις: | 1600mm×1400×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 280 κιλά |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
Μηχανή συγκόλλησης Lazer Purple Horn, οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών αλουμινίου ανοξείδωτου
| πάχος συγκόλλησης: | 03.3MM |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών κυμάτων |
Ο αέρας Purple Horn δρόσισε τη φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W
| ISO9001: | 650x300x621 [χιλ.] (L×W×H) |
|---|---|
| Βάρος: | 75 [κλ] |
| Δύναμη παραγωγής (Watt): | 1500W |

