Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
ISO9001 φορητή καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς 100W για το μέταλλο
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ, μηχανή Purple Horn αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 2000w
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
|---|---|
| Δροσίζοντας τρόπος: | Υδρόψυξη |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
Φορητό αλουμίνιο 500w 1000w φύλλων μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ Purple Horn
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.13.3mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών κυμάτων |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αλουμινίου φύλλων μετάλλων Purple Horn 500w 1000w
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.15mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1074nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών κυμάτων |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 5mm υλική Purple Horn 1000W 1500W 2000W 3000W
| Πάχος συγκόλλησης: | 0. - 5mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm~1074nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών κυμάτων |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ λέιζερ ηρώων υδρόψυξης AC380V
| Δύναμη (πηγή λέιζερ): | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080nm |
| Τρόπος εργασίας: | Συνεχής/διαμόρφωση |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ Purple Horn 1500W για το ανοξείδωτο
| Ποσοστό δύναμης παραγωγής της πηγής λέιζερ: | 1070nm |
|---|---|
| Αποτελεσματική τέμνουσα περιοχή: | 600mm*600mm |
| Τέμνον πάχος (εξαρτηθείτε από τη δύναμη πηγής λέιζερ): | Άνθρακας ≤8mm Ανοξείδωτο ≤4mm Κράμα αργιλίου ≤2mm Χαλκός ≤2mm |
Purple Horn 6M τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών 3000W
| Πηγή λέιζερ: | 3000W |
|---|---|
| Εργαλείο και ράφι: | APEX/YYC |
| Τέμνον κεφάλι: | OSPRI |
Συνεχές χρωμάτων σκουριάς πετρελαίου αφαίρεσης ινών σημείο συγκόλλησης μετάλλων λέιζερ καθαρότερο
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM-1074nm |
|---|---|
| Εστιακό μήκος: | 210mm |
| Φορητό επικεφαλής βάρος λέιζερ: | 1.5Kg 3Kg |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών Purple Horn ευφυής 12000W
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής λέιζερ: | 12000W |
| Η αποτελεσματική κοπή χτύπησε: | 6000mm*2500mm |

