Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών 1064nm IPG για την αφαίρεση χρωμάτων επιφάνειας σιδήρου
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 1000W 1064nm φορητή που αφαιρεί για τη βαριά σκουριά
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 7500W |
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ αερόψυξης 1064nm, καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 100W
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
Φορητή εξιοντισμένη καθαρίζοντας μηχανή 1000W λέιζερ υδρόψυξης 1064nm
| Τύπος πηγής λέιζερ: | ΑΝΩΤΑΤΗ πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
CE καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ πιστοποίησης φορητή, καθαριστής λέιζερ 2000W
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
| Τύπος λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
Μέγιστη ταχύτητα 20m/min Purple Horn μηχανή κοπής λέιζερ 1064nm-1074nm
| ML-C6-QFS: | 1064nm-1074nm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | ≤20m/min |
| Ανώτατη ταχύτητα του άξονα Χ: | ≤20m/min |
Τύπος 372mm σακιδίων φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ, καθαρίζοντας λέιζερ σκουριάς 100W
| Πρότυπο: | Μιλ.-qf-BS-Sc-IW100 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 1000w Purple Horn CW για
| Διάσταση (L*W*H):: | 1410*720mm*1235mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG |
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
Φορητή συνεχής μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Purple Horn 2000w για το πετρέλαιο χρωμάτων μετάλλων
| Διάσταση (L*W*H):: | 1410mm*720*1235mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG, MAX |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w/1500w/2000w/3000w |
Φορητός Remover σκουριάς λέιζερ σακιδίων πλάτης κινητός καθαρισμός Purple Horn μηχανών
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50-100W |
| Δροσίζοντας τρόπος: | Αερόψυξη |

