Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Βιομηχανικός προσδιορισμός θέσης ακρίβειας μηχανών καθαρισμού λέιζερ έγκρισης 500W FDA
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ IPG 100W
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών 1500Watt IPG βιομηχανική
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-1500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Καμία ζημία 100W 80mm φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ, καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ
| Μέθοδος ψύξης: | Εσωτερική αερόψυξη |
|---|---|
| Βοηθημένο φύσηγμα: | Συμπιεσμένος αέρας |
| Πίεση αέρα: | 0.5-0.8Mpa |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ IPG φορητή
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | IPG, Max, |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ IPG 200w, χρώμα λέιζερ και εργαλείο αφαίρεσης σκουριάς
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-200l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
100Watt καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 1064nm 200W για κεραμικό Knurled Rol
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
| Δροσίζοντας νερό: | Εξιοντισμένο νερό |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών αφαίρεσης σκουριάς IPG, καθαριστής λέιζερ 500 Watt
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
CE καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ έγκρισης βιομηχανική, καθαρίζοντας λέιζερ σκουριάς 1000 Watt για το σκάφος
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
| Δροσίζοντας νερό: | Εξιοντισμένο νερό |

