Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Φορητός καθαριστής μηχανών αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Purple Horn φορητός
| Τύπος πηγής λέιζερ: | παλόμενο λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50-100W |
| Δροσίζοντας τρόπος: | Αερόψυξη |
Εγκεκριμένος ο FDA καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ Purple Horn φορητός για τη σκουριά αφαιρεί το πετρέλαιο χρωμάτων
| Διαστάσεις γραφείου: | 390mm*180mm*280mm |
|---|---|
| Λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | Σφυγμός |
Καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ ινών Purple Horn 1000w 1500w CW για το πετρέλαιο χρωμάτων σκουριάς φορμών
| Διαστάσεις γραφείου: | 390mm*180*280 (χιλ.) |
|---|---|
| Λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | CW |
μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ σφυγμού 500w 1000w 1500w για το πετρέλαιο Purple Horn χρωμάτων
| Διαστάσεις γραφείου (χιλ.): | 390*180*280 |
|---|---|
| Λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | PW |
Εξοικονομητικό χρόνου αυτόματο λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς εξοπλισμού 1064nm Purple Horn φορητό
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Υψηλή αποδοτικότητα μηχανών αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Purple Horn 1000W φορητή
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 7500W |
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
Purple Horn διπλό διευθυνμένο φορητό Remover σκουριάς λέιζερ ινών
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Ρομποτικός 2000W Purple Horn καθαριστής χρωμάτων λέιζερ εξοπλισμού Εύκολος να εγκαταστήσει
| Πρότυπο: | Μιλ.-qf-WS-jx-HW400 |
|---|---|
| Λέιζερ Power000W: | 500 |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
50w-500w φορητός καθαρισμός μετάλλων μηχανών Derusting λέιζερ ινών σακιδίων πλάτης
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064 nm |
| Βάρος: | 38kg |
Πολυσύνθετη μηχανή αφαίρεσης σκουριάς 500W φορητή, μηχανή αφαίρεσης των αλάτων λέιζερ
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
|---|---|
| Βοηθημένο φύσηγμα: | Συμπιεσμένος αέρας |
| Πίεση αέρα: | 0.5-0.8Mpa |

