Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Φόρμα που επισκευάζει το σφυγμό 0.10.3mm ND YAG μηχανών συγκόλλησης λέιζερ σημείο
| Πρότυπο: | Μιλ.-wy-BP-DB-W200 |
|---|---|
| 3-axis κτύπημα του πάγκου εργασίας: | X=300mm, Y=200mm (το Χ, Υ μπορεί να ρυθμιστεί με το χέρι και ο ζ-άξονας μπορεί να ανυψωθεί) |
| Ρουλεμάν του πάγκου εργασίας: | ≤200kg |
Μίνι φορητή φορητή λέιζερ συγκόλλησης μηχανών 220V σίτιση καλωδίων εναλλασσόμενου ρεύματος 50Hz αυτόματη
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 26x12x24 [ίντσα] (L×W×H) |
|---|---|
| Βάρος: | 75 [κλ] |
| Δύναμη παραγωγής (Watt): | 2000w |
Αδρανές αέριο που δροσίζει τη χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1000 1500 2000 3000 Watt
| Μέγεθος: | 47*26*50 (ίντσα) |
|---|---|
| Βάρος: | 250kg |
| Δύναμη παραγωγής (Watt): | 1500W |
600x600mm 0,03 τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας για τα μέρη μετάλλων γυαλιών
| ML-C6-QFS: | 1070nm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | ≤20m/min |
| Ανώτατη ταχύτητα του Χ-άξονα: | ≤20m/min |
Φορητός οξυγονοκολλητής μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών 1000w 1500w 2000w για το μέταλλο
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.15mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1074nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών/κυμάτων σφυγμού |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου SS μετάλλων με την πλατφόρμα
| Διαστάσεις: | 1500mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280kg |
| Δύναμη λέιζερ: | 3000W |
Φορητό φορητό λέιζερ καθαρότερο 200w 300w 500w 2000w 3000w ινών αφαίρεσης σκουριάς
| Διαστάσεις γραφείου: | 390*180mm*280mm |
|---|---|
| Λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | PW, CW |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ηρώων 1000W 1500W 2000W CNC
| Δύναμη λέιζερ: | 500W、 800W、 1000W、 2000W、 3000W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070 NM |
| Μήκος ινών: | Τυποποιημένο 10M μέγιστο 15M |
100m/min CNC δύναμη τεμνουσών μηχανών 12kw λέιζερ ινών για το μέταλλο φύλλων
| Βάρος: | 6.5T |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 12KW |
| Μέγεθος επεξεργασίας: | 3000x1500mm |
Εσωκλειόμενη τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών 12kw CNC για την περιφράζοντας επιτροπή μετάλλων φύλλων
| Βάρος: | 6.5T |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 12KW |
| Μέγεθος επεξεργασίας: | 3000x1500mm |

