Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
μηχανή αφαίρεσης των αλάτων λέιζερ 500W 0.8Mpa, χρώμα λέιζερ και εργαλείο αφαίρεσης σκουριάς
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
|---|---|
| Βοηθημένο φύσηγμα: | Συμπιεσμένος αέρας |
| Πίεση αέρα: | 0.5-0.8Mpa |
Ανθεκτικός καμία μηχανή IPG Derusting λέιζερ ζημίας 500W 1064nm καμία ρύπανση
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Καθαρίζοντας μηχανή μετάλλων λέιζερ ISO9001 100W, λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
1064nm καθαρισμός λέιζερ υψηλής δύναμης για την αφαίρεση σκουριάς
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-1000l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
CNC Purple Horn κόπτης λέιζερ ινών, τέμνουσα μηχανή λέιζερ για το φύλλο μετάλλων
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W/2000W/3000W προαιρετικός |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000*2000mm |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας Purple Horn 1500W για το μέταλλο γυαλιών SS
| ML-C6-QFS: | 1070NM |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | ≤20m/min |
| Ανώτατη ταχύτητα του Χ-άξονα: | ≤20m/min |
Τέμνουσα μηχανή Purple Horn 1070nm λέιζερ επεξεργασίας βιομηχανίας επιτροπής φύλλων
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000mm*2000mm |
ρομποτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1000w 2000w 3000w, αυτόματος οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών
| Εμπορικό σήμα: | Purple Horn |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG ΑΝΏΤΑΤΟ RECI |
| Τρόπος εργασίας: | Συνεχής, διαμόρφωση |
Κόπτης λέιζερ ινών μετάλλων και CNC μη μετάλλων Purple Horn ΑΝΏΤΑΤΟ/RECI/IPG
| Δύναμη λέιζερ: | 1500w |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070 NM |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000mm * 2000mm |
Μηχανή κοπής λέιζερ ινών CNC υψηλής ακρίβειας για γυαλιά Purple Horn
| ML-C6-QFS: | 1064nm~1070nm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | ≤20m/min |
| Ανώτατη ταχύτητα του Χ-άξονα: | ≤20m/min |

