Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
CNC Purple Horn τέμνουσα μηχανή κοπτών λέιζερ ινών για το φύλλο μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-10000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
Engraver λέιζερ Purple Horn 1500w 2000w που χαράσσει την τέμνουσα μηχανή για το χαλκό αργιλίου φύλλων μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-1200 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1070nm |
Τέμνουσα μηχανή κοπτών λέιζερ ινών μετάλλων Purple Horn 12000W
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-16000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm~1070nm |
Μηχανή κοπής λέιζερ Purple Horn 8mm 10mm για βιομηχανική περίφραξη μεταλλικών φύλλων
| Μοντέλο: | ML-CB-4020FA-IW |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000w |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Κόφτες λέιζερ σωλήνων 1060nm-1070nm, μηχανή κοπής σωλήνων Purple Horn
| Μοντέλο: | Μιλ.-CP-6035d-ZX |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
| Ανώτατη τέμνουσα ταχύτητα: | 20m/min (μέχρι το υλικό) |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC Purple Horn 6012D Pipe Tube για ακρυλικό μέταλλο
| Μοντέλο: | ML-CP-6012D-ZX |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm~1070nm |
| Ανώτατη τέμνουσα ταχύτητα: | 20m/min |
Μηχανή κοπής λέιζερ ινών 3000w Purple Horn 6025 Series 1060nm-1070nm
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-6025FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W-6000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Μηχανή κοπής λέιζερ οπτικών ινών λαμαρίνας Purple Horn με πλατφόρμα ανταλλαγής
| Μοντέλο: | Μιλ.-βλ.-12025FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 12000W, 20000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Μηχάνημα κοπής λέιζερ Purple Horn ML-CB-3015T 3015 Series 2000w 100m/min
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-3015T |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 1000W, 2000W, 3000W, 6000W, 12000W, 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
CNC τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών για μετάλλων το βασικό τοίχο επιτροπής αργιλίου περιφράζοντας
| 20m/min (μέχρι το υλικό): | 20m/min (μέχρι το υλικό) |
|---|---|
| Απαίτηση δύναμης: | 380V/50Hz/50A |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000*2000mm |

