Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής 12000W Purple Horn παραμόρφωση κοπτών λέιζερ οπτικών ινών εξοπλισμού μη
| Κατανάλωση ισχύος: | 120KW |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 12000W |
| Βάρος μηχανών: | Περίπου 17 τόνοι |
Υψηλό λέιζερ ινών ακρίβειας 1064nm 10W φορητό που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο
| Δύναμη λέιζερ: | 10 Watt 20 Watt 30 Watt 50watt |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 10.64 um |
| Ακρίβεια εργασίας: | 0,01 χιλ. |
Υψηλή ακρίβεια τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων ISO9001 1070nm
| Εργαλειομηχανή: | Μιλ.-CZ-4020FB |
|---|---|
| Γραφικό σχήμα υποστήριξης: | plt/dxf… |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 15℃~30℃ |
Τέμνουσα μηχανή 400x400mm λέιζερ επιστρώματος ταινιών κάλυψης FPC που επεξεργάζεται
| Πρότυπο: | Μιλ.-$cu-DZ-00-HW10 |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 355nm |
| Δύναμη παραγωγής λέιζερ: | 10w, 15w, 20w, 30w, |
Διπλός ημιαγωγός μηχανών συγκόλλησης λέιζερ θερμοκρασίας σταθμών σταθερός
| Δύναμη λέιζερ: | 60W-200W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Ημιαγωγός |
| Εστιακό μήκος: | 80/125/160mm (προαιρετικός) |
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ CW PW, καθαριστής σκουριάς λέιζερ Purple Horn 1000w
| Διάσταση (L*W*H):: | 1410*720*1235mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG |
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων σιδήρου 1500w με το μήκος κύματος 1070nm
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1070NM |
| Διάσταση: | 1050*670mm*1200mm |
Μίνι φορητή αυτόματη μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών για τη βιομηχανία
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.15mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1074nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών/κυμάτων σφυγμού |
Αυτόματη μηχανή διαδικασίας συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ οπτικής ίνας IPG
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900 χιλιοστά |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W 400W |
| Λειτουργία συγκόλλησης: | Παλμική συγκόλληση |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης μετάλλων Purple Horn, σύστημα 1500W συγκόλλησης λέιζερ
| Διαστάσεις: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 380 κιλά |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |

