Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Purple Horn 4020 3000w 6000w Φύλλο κοπής λέιζερ μετάλλων με πλατφόρμα ανταλλαγής
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-4020FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Κάτω από 3000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Εγκεκριμένοι κόφτες λέιζερ ινών Purple Horn 8025 Series 12000w ISO9001
| Μοντέλο: | Μιλ.-CZ-8025FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W, 6000W, 12000W, 20000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Συνεχής/διαμορφωμένη πλαστική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w αυτόματη
| δύναμη λέιζερ: | 100W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 915nm |
| Λειτουργών τρόπος: | συνεχής/διαμορφωμένος |
Προσαρμοσμένα μεταλλικά μη μεταλλικά CNC κόφτες λέιζερ ινών, μηχανή κοπής Purple Horn
| Μοντέλο: | ML-C6-QF-BP-IW |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1074nm |
| Ανώτατη τέμνουσα ταχύτητα: | 20m/min (μέχρι το υλικό) |
Μηχάνημα κοπής λέιζερ CNC υψηλής αιχμής Purple Horn 6020D 1500W
| Μοντέλο: | ML-C6-QF-BP-IW |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1074nm |
| Ανώτατη τέμνουσα ταχύτητα: | 20m/min (μέχρι το υλικό) |
Μηχανή κοπής λέιζερ ML-CZ-3015FB 3015 Series 3000w για επεξεργασία λαμαρίνας
| Μοντέλο: | Μιλ.-CZ-3015FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W, 6000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Μηχανή κοπής λέιζερ ML-CZ-3015T 3015 Series 6000w για παραγωγή διαφημιστικών πινακίδων
| Μοντέλο: | Μιλ.-CZ-3015T |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W, 6000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ μιλ.-zf-1500 AC220V για τον πίνακα φύλλων μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-1500 |
|---|---|
| δύναμη λέιζερ: | 1500W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
Μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων εναλλασσόμενου ρεύματος 220V ενιαίας φάσης 1070mm για το SS
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-3000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 3000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
1070nm φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οπτικών ινών 1kw για το μέταλλο
| Όνομα: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Purple Horn |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W/2000W |
| Μήκος καλωδίων οπτικών ινών: | 1015m |

