Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Φορητό Remover σκουριάς λέιζερ Purple Horn 0.8MPa, λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς μετάλλων
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Παλόμενος μηχανή καθαρισμός αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών σακιδίων πλάτης φορητός για το μέταλλο
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064 nm |
| Βάρος: | 38kg |
Εξοπλισμός Purple Horn 10mm μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ για το λεκέ
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Εκτάσιμος καθαριστής λέιζερ υδρόψυξης φορητός 2000W
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
| Τύπος λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
C58 0,02 CNC ακρίβειας τέμνουσα μηχανή 900x650mm λέιζερ ινών χωρίς επαφή σαλιασμάτων
| Εφαρμογή: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
|---|---|
| Λέιζερ wevelength: | 1070nm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V το /50Hz/32A |
Ανώτατος καθαριστής χρωμάτων λέιζερ ινών υδρόψυξης 200W, καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
|---|---|
| Τύπος πηγής λέιζερ: | IPG, Max |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ υδρόψυξης ISO9001 500W για τον καθαρισμό φορμών
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Επικυρωμένος FDA καθαριστής χρωμάτων λέιζερ ινών IPG, καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ
| Πρότυπο: | Μιλ.-qf-WS-jx-HW400 |
|---|---|
| Λέιζερ Power000W: | 1000 |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Το FDA ενέκρινε το φορητά χρώμα λέιζερ ινών IPG και Remover σκουριάς για την επιφάνεια μετάλλων
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
1064nm καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς, καθαριστής λέιζερ 500W για την επιφάνεια Matel
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |

