Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Ίνα οπτικά φορητά 650x300x621mm μηχανών συγκόλλησης λέιζερ επιστολών οδηγήσεων
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 650x300x621 [χιλ.] (L×W×H) |
|---|---|
| Βάρος: | 75 [κλ] |
| Δύναμη παραγωγής (Watt): | 1500W |
3KW χάραξη τζιν μηχανών εκτύπωσης λέιζερ τζιν υψηλής ταχύτητας λέιζερ του CO2
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 300x300mm1300x1300mm |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | 7000mm/s |
| Κατανάλωση ισχύος: | 3kw |
Χάραξη τζιν μηχανών εκτύπωσης λέιζερ τζιν υψηλής ταχύτητας λέιζερ του CO2
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 300x300mm1300x1300mm |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | 7000mm/s |
| Κατανάλωση ισχύος: | 3KW |
Γυαλιών αυτόματος λέιζερ συγκόλλησης τύπος ινών μηχανών ναρκωμένος σπάνια γαία
| Μήκος μεγέθους εργαλειομηχανών: | 930mm*970mm*1900mm |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια προσδιορισμού θέσης: | 0.02mm |
| Τύπος ινών: | ναρκωμένη σπάνια γαία ίνα |
AC220V πολυ άξονα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ συνδέσμων πλαστική συνεχής/που διαμορφώνεται
| δύναμη λέιζερ: | 100W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 915nm |
| Λειτουργών τρόπος: | συνεχής/διαμορφωμένος |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ CE ROHS για την αυτόματη σίτιση καλωδίων τήξης άκρης
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Μήκος ινών: | Τυποποιημένα 10M (15M προαιρετικό) |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 120mm/S 1064nm για το χαλκό αργιλίου SS
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών κυμάτων |
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών αφαίρεσης χρωμάτων λέιζερ καθαρότερη
| Διαστάσεις γραφείου: | 390*180*280mm |
|---|---|
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | Σφυγμός |
Οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών μετάλλων σιδήρου ανοξείδωτου, μηχανή οξυγονοκολλητών λέιζερ αργιλίου
| Πάχος συγκόλλησης: | 0-4mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | Συνεχές κύμα / ΠΑΛΜΟΣ |
Φορητός ινών σακιδίων πλάτης παλόμενος καθαρισμός αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ καθαρότερος για το μέταλλο
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064 NM |
| Βάρος: | 38kg |

