Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Remover σκουριάς λέιζερ Purple Horn καθαρίζοντας καθαριστής μηχανών
| Διαστάσεις γραφείου: | 390*180*280mm |
|---|---|
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | Σφυγμός |
Η σκουριά λέιζερ Purple Horn αφαιρεί καθαρίζοντας Remover αφαίρεσης εξοπλισμού μηχανών
| Διαστάσεις γραφείου: | 390mm*180mm*280 χιλ. |
|---|---|
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | Παλμικό |
Πλατφόρμα 4 αυτόματο σύστημα οξυγονοκολλητών 4D CNC λέιζερ άξονα με περιστροφικό Jig
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280KG |
| Δύναμη λέιζερ: | 200W έως 3000W |
Οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών Purple Horn 6Kw ραφών μετάλλων, Cnc ινών τερματικών σταθμών μηχανή λέιζερ
| Διαστάσεις: | 1600×1400×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 580kg |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
Φορητό λέιζερ ινών που ενώνει στενά το πάχος τεμνουσών μηχανών IPG 0.53mm
| Πρότυπο: | Μιλ.-wf-BP-HW2000 |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ipg |
Επαγγελματική φορητή μηχανή συγκόλλησης 1000w για τη φόρμα Gabion πλέγματος μετάλλων σωλήνων
| Πρότυπο: | Μιλ.-wf-BP-HW2000 |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ipg |
Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών 1000W 2000W με μήκος υποστήριξης 15M το ανώτατο
| Πρότυπο: | Μιλ.-wf-BP-10000 |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG |
Φορητός μίνι φορητός χάλυβας ακτίνων οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών IPG για το αργίλιο μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-wf-BP-10000 |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG |
Αυτόματη συγκόλληση οξυγονοκολλητών λέιζερ οπτικής ίνας πλατφορμών για το αργίλιο SS χαλκού
| Διαστάσεις: | 1500mm×1400×1900mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 400kg |
| Δύναμη λέιζερ: | 1500w |
Χάλυβα φύλλων μετάλλων συγκολλώντας μηχανή συγκόλλησης αλουμινίου αυτόματη για το ανοξείδωτο
| Διαστάσεις: | 1600*1400*2000MM |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 380 κιλά |
| Δύναμη λέιζερ: | 3000W |

