Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
12000W κόπτης λέιζερ ανοξείδωτου
| Πρότυπο: | Μιλ.-βλ.-6025FB |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 12000W |
Ευπροσάρμοστος κόπτης λέιζερ υψηλής ακρίβειας PCB 355nm για Depaneling
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ/χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Λέιζερ wevelength: | 355nm |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V το /50Hz/32A |
μηχανή χάραξης ινών φακών εστίασης 20W 30W 50W 1064nm με το λέιζερ Raycus
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 10-400 kHz |
| Ελάχιστη διάμετρος σημείου εστίασης (πλάτος γραμμής): | 0.015mm |
Φορητός καθαριστής λέιζερ 200W 500W 1000W με Intertek πιστοποιημένο
| Τύπος μηχανών: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, την |
| Υλικό: | Μέταλλο/σπείρα, πέτρα, οξείδιο σκουριάς/ζωγραφική Cotaing, μέταλλο/πέτρα/πλαστικό, μέταλλο |
Συνεχής παλμική αυτοματοποιημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w για μεταλλικό αλουμίνιο SS
| Διαστάσεις: | 1600*1400*2000 χλστ |
|---|---|
| Βάρος μηχανής: | 280kg |
| Ισχύς λέιζερ: | 1500W |
επικεφαλής συγκολλώντας μηχανή IPG ταλάντευσης εξοπλισμού συγκόλλησης λέιζερ πλατφορμών 0.56mm
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων:: | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων:: | 2 έτη |
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.56mm |
Αυτοματοποιημένος αυτόματος οξυγονοκολλητής μηχανών συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ πλατφορμών αυτόματος για τις βιομηχανίες
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280KG |
| Δύναμη λέιζερ: | 200W έως 3000W |
Φορητή φορητή μηχανή λέιζερ ινών, οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων ανοξείδωτου αλουμινίου
| πάχος συγκόλλησης: | 0-3,3 ΧΛΜ |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1070nm |
| Τεχνικός: | Συνεχής / ΠΑΛΜΙΚΟΣ |
Το CE εγκρίνει τον καθαριστή χρωμάτων λέιζερ
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-200l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Μακρύς καθαριστής λέιζερ ζωής υπηρεσιών 1064nm 1000W για την επιφάνεια σκουριάς
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |

