Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Υψηλή ακρίβειας CE καθαρότερη υδρόψυξη λέιζερ πιστοποίησης 2000W φορητή
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
| Τύπος λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
Γδύνοντας μηχανή χρωμάτων λέιζερ πιστοποιητικών 500W FDA για την αφαίρεση χρωμάτων
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Μηχανή αφαίρεσης χρωμάτων λέιζερ πιστοποίησης 20W FDA για το επίστρωμα
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-50l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Κανένας εύκολος καθαριστής λέιζερ ινών λειτουργίας 0.5Mpa 1064nm ζημίας εξατομικεύσιμος
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
| Συνολική δύναμη: | 2200W |
Υπερηχητικός 200Watt IPG καθαριστής λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας κανένας θόρυβος
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
φορητό Remover σκουριάς λέιζερ ινών 3mm IPG, οξυδώνει το καθαρότερο λέιζερ
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Δροσίζοντας νερό: | Εξιοντισμένο νερό |
| Πλάτος ανίχνευσης: | 1060mm |
6012D αυτόματη τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ για το χάλυβα άνθρακα σιδήρου
| Πρότυπο: | Μιλ.-P6012D |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τέμνουσα μηχανή σωλήνων μετάλλων |
| Τέμνουσα ταχύτητα: | Εξαρτάται από το υλικό |
60W κόπτης 500x500mm λέιζερ υψηλής ακρίβειας του CO2 με την αυτόματη αντίληψη
| ML-C6-QFS: | 1070nm |
|---|---|
| Ανώτατη ταχύτητα του Χ-άξονα: | ≤20m/min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±5%50Hz |
1070nm δύναμη 20m/min τεμνουσών μηχανών 2000W μετάλλων λέιζερ μήκους κύματος
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-2000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
Οθόνη PLC από ανοξείδωτο χάλυβα 3 χιλιοστών φορητός εξοπλισμός συγκόλλησης συγκόλλησης λέιζερ
| Πρότυπο: | Μιλ.-wf-1500W |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
| Βάθος συγκόλλησης: | 0,5-3mm |

