Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn laser cleaning machine ] αγώνας 214 προϊόντα.
Αυτοκίνητο που ταΐζει το καθαρίζοντας λέιζερ σκουριάς 1000 Watt
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
|---|---|
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
καθαρίζοντας λέιζερ σκουριάς 80mm 100W
| Όρος: | Ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Συνολική δύναμη: | 800W |
Χρώμα λέιζερ ινών Purple Horn IPG και Remover σκουριάς για την επιφάνεια μετάλλων
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
0.5MPa φορητό Remover σκουριάς λέιζερ
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
FDA 1064nm φορητός ινών καθαρισμός λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ καθαρότερος
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-1500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Επικυρωμένη FDA Remover σκουριάς λέιζερ 500W φορητή υδρόψυξη
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
3000w μηχανή συγκόλλησης ρομπότ, αυτόματος οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών Purple Horn
| Εμπορικό σήμα: | Purple Horn |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG/ΑΝΏΤΑΤΟΣ/RECI |
| Τρόπος εργασίας: | Συνεχής/διαμόρφωση |
Purple Horn 3015 Series Sheet Cutter Laser 1000w 2000w 3000w 6000w 12000w 20000w
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-3015FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Κάτω από 3000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Κόφτης λέιζερ με ίνες CNC πάχους 40 mm 20 kw λαμαρίνας για αυτοκίνητο υλικού
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-3015fa-IW |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 20000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm~1070nm |
IPG Purple Horn 1000w CNC κόφτης λέιζερ οπτικών ινών για μέταλλο SS
| ML-C6-QFS: | 1064nm~1074nm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | ≤20m/min |
| Ανώτατη ταχύτητα του άξονα Χ: | ≤20m/min |

