Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων Purple Horn 1000w Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πλατφόρμα εργασίας
| Διαστάσεις: | 1600mm×1400mm×2000mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανής: | 280kg |
| Ισχύς λέιζερ: | 1000w |
Μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων εναλλασσόμενου ρεύματος 220V ενιαίας φάσης 1070mm για το SS
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-3000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 3000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
AC220V μικρή τέμνουσα μηχανή μετάλλων λέιζερ ινών 1070nm
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| κατανάλωση ισχύος: | 28KW |
| Τέμνοντα υλικά: | Αλουμίνιο χάλυβα άνθρακα ανοξείδωτου |
Ακριβής κόπτης λέιζερ μετάλλων 1070nm 4020 CNC, κόπτης λέιζερ ανοξείδωτου
| Πρότυπο: | Μιλ.-CZ-4020FB |
|---|---|
| Γενική κατανάλωση ισχύος: | 80KW |
| Εργαλειομηχανή μεταφέρουσα: | 1500KG |
Ακριβής 1070nm μικρός κόπτης λέιζερ μετάλλων Antomatic, κόπτης λέιζερ 500W
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Λέιζερ wevelength: | 1070nm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V το /50Hz/32A |
Αυτοματοποιημένος αυτόματος οξυγονοκολλητής μηχανών συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ πλατφορμών αυτόματος για τις βιομηχανίες
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280KG |
| Δύναμη λέιζερ: | 200W έως 3000W |

