Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
ISO9001 CNC τέμνουσα μηχανή 380V λέιζερ ινών μετάλλων
| Λογισμικό ελέγχου: | Cypcut |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας άνθρακα, SS, αργίλιο, χαλκός |
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W-20000W |
Τέμνουσα μηχανή Purple Horn 1070nm λέιζερ επεξεργασίας βιομηχανίας επιτροπής φύλλων
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000mm*2000mm |
Τέμνουσα μηχανή κοπτών λέιζερ ινών μετάλλων Purple Horn 12000W
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-16000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm~1070nm |
CNC τέμνουσα μηχανή 1000W λέιζερ ινών για το φύλλο μετάλλων
| Εφαρμογή: | Μικρή τέμνουσα μηχανή λέιζερ ακρίβειας μεγέθους |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Τέμνον πάχος: | εξαρτάται από τη δύναμη λέιζερ |
Μηχανή κοπής λέιζερ ινών 3000w Purple Horn 6025 Series 1060nm-1070nm
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-6025FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W-6000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών 300 500 800 1000W IPG
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Λέιζερ wevelength: | 1070nm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V το /50Hz/32A |
Ευφυής τέμνουσα μηχανή λέιζερ 12000W για το μέταλλο φύλλων
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής λέιζερ: | 12000W |
| Αποτελεσματική τέμνουσα σειρά: | 6000mm*2500mm |
Μηχανή κοπής λέιζερ οπτικών ινών λαμαρίνας Purple Horn με πλατφόρμα ανταλλαγής
| Μοντέλο: | Μιλ.-βλ.-12025FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 12000W, 20000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Εσωκλειόμενη τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών 12kw CNC για την περιφράζοντας επιτροπή μετάλλων φύλλων
| Βάρος: | 6.5T |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 12KW |
| Μέγεθος επεξεργασίας: | 3000x1500mm |
Πολυσύνθετη τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας 500W για το πλαίσιο Eyewear
| Εφαρμόσιμο υλικό: | μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Τέμνουσα περιοχή: | 600*400mm ή 600*600mm |

