Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
ISO9001 αυτόματη CNC τέμνουσα μηχανή φύλλων λέιζερ για το φύλλο μετάλλων
| Όνομα: | Κόπτης λέιζερ φύλλων μετάλλων |
|---|---|
| Πρότυπο: | Μιλ.-CZ-4020FB |
| Χάλυβας άνθρακα: | ≤ 22mm |
Φορητό αλουμίνιο 500w 1000w φύλλων μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ Purple Horn
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.13.3mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών κυμάτων |
Purple Horn 3015 Series Sheet Cutter Laser 1000w 2000w 3000w 6000w 12000w 20000w
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-3015FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Κάτω από 3000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών Purple Horn 6Kw ραφών μετάλλων, Cnc ινών τερματικών σταθμών μηχανή λέιζερ
| Διαστάσεις: | 1600×1400×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 580kg |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
1500W φορητός φορητός χειρωνακτικός εξοπλισμός Purple Horn μηχανών συγκόλλησης λέιζερ
| Πάχος συγκόλλησης: | 0-4 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | ΣΦΥΓΜΟΣ συνεχών κυμάτων |
Χάλυβα φύλλων μετάλλων συγκολλώντας μηχανή συγκόλλησης αλουμινίου αυτόματη για το ανοξείδωτο
| Διαστάσεις: | 1600*1400*2000MM |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 380 κιλά |
| Δύναμη λέιζερ: | 3000W |
220V / ρομποτική αυτοματοποιημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 380V Purple Horn 4.6KW
| Διαστάσεις: | 1600mm×1400×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 280 κιλά |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης μετάλλων Purple Horn, σύστημα 1500W συγκόλλησης λέιζερ
| Διαστάσεις: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 380 κιλά |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |
Αυτόματη συγκόλληση οξυγονοκολλητών λέιζερ οπτικής ίνας πλατφορμών για το αργίλιο SS χαλκού
| Διαστάσεις: | 1500mm×1400×1900mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 400kg |
| Δύναμη λέιζερ: | 1500w |
1070nm δύναμη 20m/min τεμνουσών μηχανών 2000W μετάλλων λέιζερ μήκους κύματος
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-2000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |

