Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ μιλ.-zf-1500 AC220V για τον πίνακα φύλλων μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-1500 |
|---|---|
| δύναμη λέιζερ: | 1500W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
Εσωκλειόμενος κόπτης λέιζερ μετάλλων φύλλων Purple Horn 12KW με τις διπλές πλατφόρμες ανταλλαγής
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής λέιζερ: | 12000W |
| Αποτελεσματική τέμνουσα σειρά: | 6000mm*2500mm |
12000W κόπτης λέιζερ ανοξείδωτου
| Πρότυπο: | Μιλ.-βλ.-6025FB |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 12000W |
Φορητός οξυγονοκολλητής μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών 1000w 1500w 2000w για το μέταλλο
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.15mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1074nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών/κυμάτων σφυγμού |
Μίνι φορητή αυτόματη μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών για τη βιομηχανία
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.15mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1074nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών/κυμάτων σφυγμού |
Engraver λέιζερ Purple Horn 1500w 2000w που χαράσσει την τέμνουσα μηχανή για το χαλκό αργιλίου φύλλων μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-1200 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1070nm |
Αυτόματη μηχανή διαδικασίας συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ οπτικής ίνας IPG
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900 χιλιοστά |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 200W 400W |
| Λειτουργία συγκόλλησης: | Παλμική συγκόλληση |
12000W 6000mm τέμνουσα μηχανή φύλλων χαλκού 6025 για
| Πρότυπο: | Μιλ.-βλ.-6025FB |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 12000W |
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης: | ±0.04mm/m |
Υψηλής αντοχής 12000W Purple Horn παραμόρφωση κοπτών λέιζερ οπτικών ινών εξοπλισμού μη
| Κατανάλωση ισχύος: | 120KW |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 12000W |
| Βάρος μηχανών: | Περίπου 17 τόνοι |
Τέμνουσα μηχανή μετάλλων λέιζερ IPG Raycus Maxphotonics Reci
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG, Raycus, Maxphotonics, Reci |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Τέμνον πάχος: | 05mm |

