Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αλουμινίου φύλλων μετάλλων Purple Horn 500w 1000w
| Πάχος συγκόλλησης: | 0.15mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm-1074nm |
| Τεχνικός: | Λέιζερ συνεχών κυμάτων |
Κόφτης λέιζερ με ίνες CNC πάχους 40 mm 20 kw λαμαρίνας για αυτοκίνητο υλικού
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-3015fa-IW |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 20000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm~1070nm |
Purple Horn 4020 3000w 6000w Φύλλο κοπής λέιζερ μετάλλων με πλατφόρμα ανταλλαγής
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-4020FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Κάτω από 3000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών πλατφορμών για τους φούρνους κρεμαστρών ενδυμάτων ανελκυστήρων σκαλοπατιών γραφείου
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280kg |
| Δύναμη λέιζερ: | 200W σε 3000W |
Εγκεκριμένοι κόφτες λέιζερ ινών Purple Horn 8025 Series 12000w ISO9001
| Μοντέλο: | Μιλ.-CZ-8025FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W, 6000W, 12000W, 20000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Μηχανή κοπής λέιζερ ML-CZ-3015FB 3015 Series 3000w για επεξεργασία λαμαρίνας
| Μοντέλο: | Μιλ.-CZ-3015FB |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W, 6000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών μετάλλων σιδήρου ανοξείδωτου, μηχανή οξυγονοκολλητών λέιζερ αργιλίου
| Πάχος συγκόλλησης: | 0-4mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | Συνεχές κύμα / ΠΑΛΜΟΣ |
Μηχανή κοπής λέιζερ ML-CZ-3015T 3015 Series 6000w για παραγωγή διαφημιστικών πινακίδων
| Μοντέλο: | Μιλ.-CZ-3015T |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000W, 6000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ CNC Purple Horn 2kw για ανοξείδωτο χάλυβα
| Διαστάσεις: | 1600*1400*2000 χλστ |
|---|---|
| Βάρος μηχανής: | 280kg |
| Ισχύς λέιζερ: | 2000W |
Αυτοματοποιημένη Purple Horn CNC μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οπτικής ίνας για το ανοξείδωτο
| Διαστάσεις: | 1600×1400mm×1900mm |
|---|---|
| βάρος μηχανών: | 680 κιλά |
| Ζήτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V/380V |

