Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 66 προϊόντα.
Μηχανή κοπής λέιζερ Purple Horn 8mm 10mm για βιομηχανική περίφραξη μεταλλικών φύλλων
| Μοντέλο: | ML-CB-4020FA-IW |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 3000w |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
100m/min CNC δύναμη τεμνουσών μηχανών 12kw λέιζερ ινών για το μέταλλο φύλλων
| Βάρος: | 6.5T |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 12KW |
| Μέγεθος επεξεργασίας: | 3000x1500mm |
Μηχάνημα κοπής λέιζερ Purple Horn ML-CB-3015T 3015 Series 2000w 100m/min
| Μοντέλο: | Μιλ.-Cb-3015T |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 1000W, 2000W, 3000W, 6000W, 12000W, 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1060nm-1070nm |
CNC Purple Horn τέμνουσα μηχανή κοπτών λέιζερ ινών για το φύλλο μετάλλων
| Πρότυπο: | Μιλ.-zf-10000 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
CNC Purple Horn κόπτης λέιζερ ινών, τέμνουσα μηχανή λέιζερ για το φύλλο μετάλλων
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W/2000W/3000W προαιρετικός |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000*2000mm |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ 2000w Purple Horn για το φύλλο μετάλλων 1070nm
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070nm |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000*2000mm |
Κόπτης λέιζερ ινών μετάλλων και CNC μη μετάλλων Purple Horn ΑΝΏΤΑΤΟ/RECI/IPG
| Δύναμη λέιζερ: | 1500w |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1070 NM |
| Ανώτατη τέμνουσα σειρά: | 6000mm * 2000mm |
Σωλήνας 400 μετάλλων Purple Horn τέμνουσα μηχανή λέιζερ 500W
| Εμπορικό σήμα: | Purple Horn |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Τέμνουσα περιοχή: | 600*400mm |
τέμνων εξοπλισμός λέιζερ ινών 1000W IPG για το ανοξείδωτο
| Λογισμικό ελέγχου: | Cypcut |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| υπηρεσία ζωής της θερμοκρασίας πηγής λέιζερ: | 100000 ώρες |
500W τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Λέιζερ wevelength: | 1070nm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας: | 220V το /50Hz/32A |

