Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 17873657316
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ handheld fiber laser welding machine ] αγώνας 139 προϊόντα.
μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ σφυγμού 500w 1000w 1500w για το πετρέλαιο Purple Horn χρωμάτων
| Διαστάσεις γραφείου (χιλ.): | 390*180*280 |
|---|---|
| Λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | PW |
Εγκεκριμένος ο FDA καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ Purple Horn φορητός για τη σκουριά αφαιρεί το πετρέλαιο χρωμάτων
| Διαστάσεις γραφείου: | 390mm*180mm*280mm |
|---|---|
| Λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών |
| Τύπος λέιζερ: | Σφυγμός |
Φορητός καθαριστής μηχανών αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Purple Horn φορητός
| Τύπος πηγής λέιζερ: | παλόμενο λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50-100W |
| Δροσίζοντας τρόπος: | Αερόψυξη |
0.8MPa καθαρίζοντας λέιζερ σκουριάς μηχανών 1000w αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-1000l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |
Αυτοματοποιημένος αυτόματος οξυγονοκολλητής μηχανών συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ πλατφορμών αυτόματος για τις βιομηχανίες
| Διαστάσεις: | 1500×1400×1900 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος μηχανών: | 280KG |
| Δύναμη λέιζερ: | 200W έως 3000W |
μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 1000w Purple Horn CW για
| Διάσταση (L*W*H):: | 1410*720mm*1235mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG |
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
ISO9001 φορητή καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς 100W για το μέταλλο
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
Purple Horn εργονομικός φορητός χειρωνακτικός οξυγονοκολλητής λέιζερ για την επεξεργασία μετάλλων
| Ενιαία ενέργεια σφυγμού: | 80J |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Εστιακή διάμετρος σημείων: | 0.23.0mm |
Επικυρωμένος CE εξοπλισμός συγκόλλησης μετάλλων αργιλίου 1064nm καμία παραμόρφωση
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, SGS |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Φορητός ινών σακιδίων πλάτης παλόμενος καθαρισμός αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ καθαρότερος για το μέταλλο
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064 NM |
| Βάρος: | 38kg |

