Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Christopher RodriguezΨάχναμε πάντα τη σωστή τεχνολογία για να τροποποιήσουμε το βιομηχανικό καθαρισμό μας. Στην αναζήτησή μας, βρήκαμε Herolaser. Τα αποτελέσματα και ο χρόνος να ολοκληρωθεί ο καθαρισμός υπερέβησαν τις προσδοκίες μας. Τώρα έχουμε βρεί το σωστό συνεργάτη για να καταστήσουμε τον καθαρισμό εύκολο και χωρίς ζημία στο υπόστρωμα. -
Cesare DuminucoΠραγματικά δεν ήμαστε βέβαιοι για την ικανότητα και την απόδοση της συγκόλλησης λέιζερ δεδομένου ότι κάναμε πάντα MIG και TIG στο εργαστήριό μας. Τοποθετήσαμε την πρώτη γραμμή μετά από περισσότερο από την τριών μηνών διαπραγμάτευση με Herolaser. Αυτή τη στιγμή η μηχανή λειτουργεί αρκετά καλά με τα προβλήματα που λύνονται μέσω της σε απευθείας σύνδεση επικοινωνίας και της καθοδήγησης βίντεο. -
James AdamsΕπιχείρηση της Νίκαιας για να συνεργαστεί με, από το στάδιο προγραμματισμού στην ολοκλήρωση προγράμματος. Γρήγορη απάντηση σε οποιεσδήποτε pre-sales και μεταπωλήσεων ερωτήσεις. Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι με την παρεχόμενη ποιότητα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jack Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086 134 8082 6552
whatsapp :
+8613480826552
λέξεις-κλειδιά [ handheld fiber laser welding machine ] αγώνας 139 προϊόντα.
Φορητή συνεχής μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Herolaser 2000w για το πετρέλαιο χρωμάτων μετάλλων
| Διάσταση (L*W*H):: | 1410mm*720*1235mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | IPG, MAX |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w/1500w/2000w/3000w |
Ανώτατος καθαριστής χρωμάτων λέιζερ ινών υδρόψυξης 200W, καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ
| Δύναμη λέιζερ: | 200W |
|---|---|
| Τύπος πηγής λέιζερ: | IPG, Max |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
Παλόμενος μηχανή καθαρισμός αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών σακιδίων πλάτης φορητός για το μέταλλο
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064 nm |
| Βάρος: | 38kg |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ IPG φορητή
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | IPG, Max, |
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ αερόψυξης 1064nm, καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 100W
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-100l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
Φορητό σύστημα 0.22mm συγκόλλησης λέιζερ ινών 1000W-3000W πλάτος σφυγμού βάθους 0.2-20ms ένωσης
| Working Environment: | Indoor |
|---|---|
| Cooling Mode: | Water Cooling |
| Power Supply: | 220V/380V 50Hz/60HZ |
Ασύρματη ταχύτητα συγκόλλησης συχνότητας 0.2-2m/min σφυγμού εργαλείων 20-100KHz συγκόλλησης λέιζερ ινών 1110*1120*1290mm διάσταση
| Welding Depth: | 0.2-2mm |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor |
| Power: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ 1000W 1500W 2000W για τα προϊόντα μετάλλων
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 2 έτη |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W, 1500W, 2000W |
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Αυτόματη ταλάντευση 3.5mm σίτισης ίνα IPG φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ για τα μέταλλα
| Πλάτος σφυγμού: | 0.5~20ms |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, SGS |
| Όρος: | Νέος |
Οθόνη PLC από ανοξείδωτο χάλυβα 3 χιλιοστών φορητός εξοπλισμός συγκόλλησης συγκόλλησης λέιζερ
| Πρότυπο: | Μιλ.-wf-1500W |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
| Βάθος συγκόλλησης: | 0,5-3mm |

