Όλα τα Προϊόντα
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορμών
-
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ρομπότ
-
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Καθαριστής χρωμάτων λέιζερ
-
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ υψηλής ακρίβειας
-
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Christopher RodriguezΨάχναμε πάντα τη σωστή τεχνολογία για να τροποποιήσουμε το βιομηχανικό καθαρισμό μας. Στην αναζήτησή μας, βρήκαμε Herolaser. Τα αποτελέσματα και ο χρόνος να ολοκληρωθεί ο καθαρισμός υπερέβησαν τις προσδοκίες μας. Τώρα έχουμε βρεί το σωστό συνεργάτη για να καταστήσουμε τον καθαρισμό εύκολο και χωρίς ζημία στο υπόστρωμα. -
Cesare DuminucoΠραγματικά δεν ήμαστε βέβαιοι για την ικανότητα και την απόδοση της συγκόλλησης λέιζερ δεδομένου ότι κάναμε πάντα MIG και TIG στο εργαστήριό μας. Τοποθετήσαμε την πρώτη γραμμή μετά από περισσότερο από την τριών μηνών διαπραγμάτευση με Herolaser. Αυτή τη στιγμή η μηχανή λειτουργεί αρκετά καλά με τα προβλήματα που λύνονται μέσω της σε απευθείας σύνδεση επικοινωνίας και της καθοδήγησης βίντεο. -
James AdamsΕπιχείρηση της Νίκαιας για να συνεργαστεί με, από το στάδιο προγραμματισμού στην ολοκλήρωση προγράμματος. Γρήγορη απάντηση σε οποιεσδήποτε pre-sales και μεταπωλήσεων ερωτήσεις. Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι με την παρεχόμενη ποιότητα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jack Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086 134 8082 6552
whatsapp :
+8613480826552
λέξεις-κλειδιά [ handheld fiber laser welding machine ] αγώνας 139 προϊόντα.
1070nm φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οπτικών ινών 1kw για το μέταλλο
| Όνομα: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Herolaser |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W/2000W |
| Μήκος καλωδίων οπτικών ινών: | 1015m |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Herolaser για το μέταλλο ανοξείδωτου
| πάχος συγκόλλησης: | 03.3MM |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Τεχνικός: | συνεχής |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ εξοπλισμού Herolaser για το αργίλιο ανοξείδωτου
| πάχος συγκόλλησης: | 03.3MM |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm, 1070nm |
| Τεχνικός: | Συνεχής/ΣΦΥΓΜΟΣ |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ CW PW Herolaser για το ανοξείδωτο βιομηχανίας
| πάχος συγκόλλησης: | 0-5mm |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1074 Nm |
| Τεχνικός: | CW |
Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων σιδήρου 1500w με το μήκος κύματος 1070nm
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1070NM |
| Διάσταση: | 1050*670mm*1200mm |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ CE ROHS για την αυτόματη σίτιση καλωδίων τήξης άκρης
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
| Μήκος ινών: | Τυποποιημένα 10M (15M προαιρετικό) |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων SS 1000w 1500w 2000w HEROLASER 3mm
| Πάχος συγκόλλησης: | 0-5 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm~1074nm |
| Τεχνικός: | Συνεχές κύμα/pw |
Καθαρίζοντας πλάτη μηχανών λέιζερ ινών σφυγμού αφαίρεσης χρωμάτων - πακέτο JPT
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064 NM |
|---|---|
| Εστιακό μήκος: | 210mm |
| Φορητό επικεφαλής βάρος λέιζερ: | 1.5Kg 3Kg |
1500W αυτοκίνητο που ταΐζει τη φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το ανοξείδωτο
| Πλάτος σφυγμού: | 0.5~20ms |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, SGS |
| Όρος: | Νέος |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών αφαίρεσης σκουριάς IPG, καθαριστής λέιζερ 500 Watt
| Πρότυπο: | Μιλ.-MF-500l-LC |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |
| Τύπος πηγής λέιζερ: | Πηγή λέιζερ ινών IPG |

